Laste ja noorte purjelaager Võrtsjärvel ja Veldemani puhkekeskuses

2020. aasta suvel ootame taas noori vanuses 7-16 aastat osalema viiepäevases purjetamislaagris suvisel Võrtsjärvel.

Laagri staabiks on Veldemani puhkemaja. Laagri jooksul saavad lapsed lisaks mõnusale ajaveetmisele ja uute sõprade leidmisele juurde teadmisi ja oskusi   purjetamisest,   veeohutusest   ja   omandavad   oskusi   looduses   toime   tulemiseks. Ka puhkekeskuses leidub palju võimalusi põnevaks ajaveetmiseks. Õpime purjekaid tundma, teeme sporti, sõidame paatidega, mängime maastikumänge, püüame ja suitsetame kala, jne.Laagris juhatavad vägesid ja korraldavad tegevusi kogemustega laagrikasvataja ja purjetamistreener.

Purjetamistreeningud Võrtsjärvel toimuvad kooskõlas ilmataadiga. Halva ilma puhul leiame alternatiive ja õpime purjetamist turvaliselt Veldemani kanalis. Treeninguid viivad läbi Jahtklubi Meltemi suurte kogemustega kipperid. Majutus ja toitlustus kogu laagri vältel on korraldatud Veldemani puhkekeskuses. Ööbimine toimub kahe-kuni neljakohalistes tubades ja süüa saab kolm korda päevas, lisaks väiksed vahepalad.

2020. aastal on kavas kaks laagrivahetust. Igasse vahetusse mahub osalema maksimaalselt 15 last ja laager toimub, kui kaks nädalat enne laagri algust on registreerunud vähemalt 10 last.

Laagrite toimumise ajad: 

12.07. – 16.07.2020 (edasijõudnutele)

16.08. – 20.08.2019 (algajatele)

 

Osalustasu on 200 EUR. Registreerumiseks tuleb tasuda 50% ettemaks, teine pool tuleb tasuda laagri alguseks.

Registreerimine ja lisainfo:This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  

Vajalik info registreerimiseks:

Lapse nimi:

Lapse vanus:

Lapsevanema nimi:

Lapsevanema e-post:

Lapsevanema telefon:

Laagri aeg:  

 

  Laagri peakorraldaja on Jahtklubi Meltemi MTÜ

Kontaktisik: Johan Rannast; tel. +372 55 86 271